Wydarzenia

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
14.06-15.09

Wystawa z okazji 70-lecia Wydziału Ceramiki i Szkła ASP

“Teraz” to prezentacja dorobku i postaw twórczych artystów – pedagogów Wydziału Ceramiki i Szkła ASP im. E. Gepperta we Wrocławiu. Wystawa jest jedną z wielu przygotowanych w tym roku prezentacji dokonań pracowników i studentów wydziału Ceramiki i Szkła z okazji jubileuszu 70-lecia istnienia.

Więcej >

09.09-15.09

Europejskie Dni Dziedzictwa w Starej Kopalni

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Starej Kopalni w Wałbrzychu oraz do wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych podczas kolejnej edycji Europejskich Dni Dziedzictwa. Z tej okazji przygotowany został cykl bezpłatnych warsztatów, zajęć oraz zwiedzania dedykowany dzieciom, młodzieży oraz dorosłym.  

Więcej >

27.09

Sławek Uniatowski z zespołem Koncert promujący album "Metamorphosis"

Wyjątkowy koncert z zespołem promujący nowy album “Metamorphosis”.
Publiczność będzie miała okazję wysłuchać między innymi takich utworów jak “Honolulu”, czy “5 rano”. Na koncercie nie zabraknie także piosenek z repertuaru największych idoli Uniatowskiego: Zbyszka Wodeckiego i Andrzeja Zauchy. Ciepły, barytonowy głos Uniatowskiego nadaje im niecodzienny charakter.
Oficjalna premiera debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego odbyła się w kwietniu 2018 roku. Jest to zbiór 13 kompozycji, do których teksty napisał sam artysta oraz zaproszeni do współpracy: Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz oraz Michał Zabłocki. Kompozycje muzyczne to połączenie jazzu, soulu i popu z lekką dawką rytmów brazylijskich.

Więcej >