Sale Warsztatowe A, B i C

Do dyspozycji gości oddajemy trzy sale warsztatowe, które pozwalają na organizację kameralnych spotkań, a także szkoleń i warsztatów dla niewielkiej liczby uczestników. Sale są usytuowane w budynku, w którym znajduje się również Sala Konferencyjna. Umożliwia to podział jednego wydarzenia na trzy przestrzenie, dając organizatorom możliwość równoległego prowadzenia konferencji i zajęć warsztatowych.

Więcej >

Sala Konferencyjna

Wielofunkcyjna sala konferencyjna służy jako doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, sympozjów i konferencji. To także dobra propozycja na organizację spotkań warsztatowych oraz prezentacji firmowych. Sala znajduje się na drugim piętrze budynku, z dostępem do windy. Przed wejściem do sali istnieje możliwość zagospodarowania miejsca na szatnię oraz punkt rejestracji uczestników spotkań. Sala jest połączona z dwoma mniejszymi pomieszczeniami technicznymi.

Więcej >

Sala Koncertowa

Budynek pełniący zarówno funkcję przestrzeni kongresowej, jak i koncertowej. To także idealna lokalizacja do zorganizowania firmowego eventu integracyjnego oraz eleganckiego bankietu z programem artystyczno-rozrywkowym. Sala jest dwupoziomowa, na niższej przestrzeni istnieje możliwość rozstawienia sceny o wymiarach do 10×8 m. Sala sąsiaduje z pomieszczeniem garderobianym. W budynku znajdują się również mniejsze sale, podczas wydarzeń pełniące funkcje techniczne. Sala znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu.

Więcej >

Pracownia Ceramiczna

Jest to przestrzeń przystosowana do prowadzenia artystycznych działań w kameralnym gronie. Surowe wnętrze wypełnione ceramicznymi pracami oraz profesjonalnym sprzętem rzemieślniczym może być tłem wielu działań z branży kultury, rozrywki, a także biznesu. W pracowni odbywają się warsztaty, prezentacje produktów,  a także imprezy towarzyskie.

Więcej >

Pokoje Gościnne

Oferujemy 9 pokoi dwuosobowych oraz 1 pokój jednoosobowy z możliwością dostawki w standardzie trzygwiazdkowym. Dla naszych gości serwujemy codziennie śniadania w formie szwedzkiego stołu. W naszym bliskim sąsiedztwie znajdują się trzygwiazdkowe hotele, z którymi współpracujemy. W przypadku organizacji wydarzeń w Starej Kopalni pomagamy w organizacji transportu z i do hotelu.

Więcej >

Place Eventowe

Nasze największe place to zamknięta przestrzeń przystosowana do organizacji koncertów, festiwali i plenerowych imprez firmowych. Plac jest zlokalizowany wewnątrz naszego Centrum, dzięki czemu organizowane wydarzenia mają prywatny i kameralny charakter. W sąsiedztwie Starej Kopalni nie ma zabudowy mieszkaniowej, co daje możliwość organizacji również całonocnych wydarzeń.

Więcej >

Łaźnia Łańcuszkowa

Największa sala w naszym Centrum, która pozwala na organizację targów, kongresów, plebiscytów oraz koncertów. Poza główną częścią Łaźnia obejmuje również antresolę, szatnię oraz hol, który jest wykorzystywany jako miejsce rejestracji uczestników wydarzeń, bądź punkty ekspozycyjne podczas targów. Istnieje możliwość rozstawienia sceny o wielkości do 10×12 m. W bezpośrednim sąsiedztwie Sali znajduje się zaplecze. W budynku znajduje się winda dla osób niepełnosprawnych.

Więcej >

Klub Montownia

Industrialna przestrzeń z dwiema antresolami oraz częścią barową. Klub Montownia posiada najnowocześniejsze zaplecze gastronomiczne. Obecnie jest miejscem realizacji biznesowych spotkań, kameralnych koncertów, śniadań prasowych, firmowych biesiad i prezentacji.

Więcej >

Kawiarnia Sztygarówka

W budynku Welcome Center dysponujemy kawiarnią wykonaną w industrialnym stylu, gdzie surowy wystrój uzupełniają fotografie Starej Kopalni przed rewitalizacją. Ta unikatowa przestrzeń służy jako miejsce spotkań towarzyskich, śniadań prasowych, spotkań ze znanymi gośćmi oraz prezentacji firmowych. Na życzenie klienta możemy zapewnić obsługę muzyczną wydarzenia oraz scenę.

Więcej >

Galeria Sztuki

Budynek doskonale sprawdza się jako miejsce wystaw czasowych, prezentacji oraz konferencji. W Galerii organizowane są również spektakle teatralne oraz pokazy filmowe. W dolnej części budynku znajduje się mniejsza sala oraz loggie, doskonałe jako uzupełnienie głównej sali zarówno na wydarzeniach firmowych, jak i kulturalnych. Istnieje możliwość ustawienia sceny o wymiarach do 6×8 m.

Więcej >

Centrum Ceramiki Unikatowej

W naszej artystycznej przestrzeni organizujemy zarówno czasowe wystawy, jak i konferencje oraz spotkania towarzyskie. Centrum Ceramiki jest także wykorzystywane jako zaplecze warsztatowe, cateringowe bądź rejestracyjne podczas kongresów. Poza główną salą w Centrum jest również mniejsza, bardziej kameralna sala. Istnieje możliwość ustawienia sceny w części głównej budynku o wymiarach do 6×8 m oraz zaciemnienia sali. Centrum znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu.

Więcej >