Sala Konferencyjna

Wielofunkcyjna sala konferencyjna służy jako doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, sympozjów i konferencji. To także dobra propozycja na organizację spotkań warsztatowych oraz prezentacji firmowych. Sala znajduje się na drugim piętrze budynku, z dostępem do windy. Przed wejściem do sali istnieje możliwość zagospodarowania miejsca na szatnię oraz punkt rejestracji uczestników spotkań. Sala jest połączona z dwoma mniejszymi pomieszczeniami technicznymi.

Więcej >

Pokoje Gościnne

Oferujemy 9 pokoi dwuosobowych oraz 1 pokój jednoosobowy z możliwością dostawki w standardzie trzygwiazdkowym. Dla naszych gości serwujemy codziennie śniadania w formie szwedzkiego stołu. W naszym bliskim sąsiedztwie znajdują się trzygwiazdkowe hotele, z którymi współpracujemy. W przypadku organizacji wydarzeń w Starej Kopalni pomagamy w organizacji transportu z i do hotelu.

Więcej >

Place Eventowe

Nasze największe place to zamknięta przestrzeń przystosowana do organizacji koncertów, festiwali i plenerowych imprez firmowych. Plac jest zlokalizowany wewnątrz naszego Centrum, dzięki czemu organizowane wydarzenia mają prywatny i kameralny charakter. W sąsiedztwie Starej Kopalni nie ma zabudowy mieszkaniowej, co daje możliwość organizacji również całonocnych wydarzeń.

Więcej >

Łaźnia Łańcuszkowa

Największa sala w naszym Centrum, która pozwala na organizację targów, kongresów, plebiscytów oraz koncertów. Poza główną częścią Łaźnia obejmuje również antresolę, szatnię oraz hol, który jest wykorzystywany jako miejsce rejestracji uczestników wydarzeń, bądź punkty ekspozycyjne podczas targów. Istnieje możliwość rozstawienia sceny o wielkości do 10×12 m. W bezpośrednim sąsiedztwie Sali znajduje się zaplecze. W budynku znajduje się winda dla osób niepełnosprawnych.

Więcej >

Kawiarnia Sztygarówka

W budynku Welcome Center dysponujemy kawiarnią wykonaną w industrialnym stylu, gdzie surowy wystrój uzupełniają fotografie Starej Kopalni przed rewitalizacją. Ta unikatowa przestrzeń służy jako miejsce spotkań towarzyskich, śniadań prasowych, spotkań ze znanymi gośćmi oraz prezentacji firmowych. Na życzenie klienta możemy zapewnić obsługę muzyczną wydarzenia oraz scenę.

Więcej >