Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych – wszystkich zainteresowanych i lubiących tańczyć do uczestnictwa w tanecznym wydarzeniu „Work it out”, który odbędzie się dnia 13 września punktualnie o godz. 15:00 na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu.

„Work it out” jest to wspólne wydarzenie organizowane przez Europejski Szlak Dziedzictwa Przemysłowego (ERIH) w ramach Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego, podczas którego tysiące tancerzy wykonuje wspólny taniec dla dziedzictwa w dawnych zakładach przemysłowych. Stara Kopalnia od roku 2015 widnieje na szlaku ERIH, który jest największą siecią turystyczną Europy.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy:

– zapoznać się z układem choreograficznym oraz nauczyć się go we własnym zakresie (dwa filmy na You Tube)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=b0fhJAqcAI4&feature=emb_title

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=1JTI0y39oI8&feature=emb_title

 

– zachęcić rówieśników, znajomych, rodziców do wspólnej zabawy

– zabrać ze sobą dobry humor i uśmiech ☺

– przyjść 13 września o godz. 14:00 do Starej Kopalni (każdy uczestnik otrzyma od nas żółtą czapkę z logo ERIH „Worki t out”) i wspólnie zatańczyć dla dziedzictwa

Relacje z wydarzenia w postaci zdjęć oraz nagrania można będzie znaleźć na YouTube, w mediach społecznościowych i lokalnych oraz na stronie internetowej ERIH https://www.erih.de/projekte/erih-tanz-event-work-it-out/. Zachęcamy również wszystkich uczestników do dzielenia się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych, używając #erihworkitout.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Osoby, które zechcą zatańczyć zobowiązane będą do podpisania zgody na publikację wizerunku. Obowiązują również maseczki ochronne, dezynfekcja rąk oraz dystans społeczny.

Zgoda na wizerunek RODO

Szczegółowe informacje odnośnie organizacji wydarzenia można uzyskać mailowo: edukacja@starakopalnia.pl lub telefonicznie: 74 667 09 12.

DATA

13.09.2020, godz. 15.00

CENA

Udział bezpłatny

ZAPISY oraz INFO

edukacja@starakopalnia.pl/74 667 09 12

DODATKOWE

brak dodatkowych informacji