10 września 2023 r.punktualnie o godz. 15:00 na terenie Starej Kopalni odbedzię się międzynarodowe taneczne wydarzenie „Work it out”. Rokrocznie młodzi tancerze spotykają się w poprzemysłowych przestrzeniach, aby móc wykonać wspólny taniec dla dziedzictwa, którego inicjatorem jest Europejski Szlak Dziedzictwa Przemysłowego (ERIH). #Workitout.

Jak co roku układ #erihworkitout2023 zatańczy Szkołą Tańca Cordex.

„Work it out” jest to wspólne wydarzenie organizowane przez Europejski Szlak Dziedzictwa Przemysłowego (ERIH) , podczas którego tysiące tancerzy wykonuje wspólny taniec dla dziedzictwa w dawnych zakładach przemysłowych.⚒ Stara Kopalnia od roku 2015 widnieje na szlaku ERIH, który jest największą siecią turystyczną Europy.

Relacje z wydarzenia w postaci zdjęć oraz nagrania można będzie znaleźć na YouTube, w mediach społecznościowych i lokalnych oraz na stronie internetowej ERIH https://www.erih.de/projekte/erih-tanz-event-work-it-out/.

Zachęcamy również wszystkich uczestników do dzielenia się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych, używając #erihworkitout.

#erihworkitout #Walbrzych #CreativeEurope #PushBoundaries

DATA

10.09.2023, godz. 15:00

CENA

wydarzenie darmowe

ZAPISY oraz INFO

brak

DODATKOWE

brak dodatkowych informacji