ARCHI-PRZYGODY zawitały do Wałbrzycha. Jest to program edukacji architektonicznej, który został stworzony dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. W trakcie cyklu zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać fascynujący świat architektury, tajniki projektowania budynków, a także odbędziemy podróż po lokalnej historii. Nie zabraknie warsztatów praktycznych, na których pod okiem doświadczonego architekta pokażemy dzieciom jak ważnym elementem procesu projektowania jest rola światła i związanych z nim zjawisk w architekturze, oddziaływanie kolorów, faktura użytych materiałów, budowanie świadomości otaczającej nas przestrzeni czy też wpływu przestrzeni na człowieka. Wszystko to będzie się odbywało na terenie zabytkowego kompleksu budynków byłej Kopalni Węgla Kamiennego “Julia” w Wałbrzychu, czyli w zrewitalizowanej Starej Kopalni. 

 

Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywały w drugiej połowie sierpnia dla stałej grupy, dokładne daty i harmonogram zostanie podany uczestnikom drogą mailową. Spieszcie się liczba miejsc jest ograniczona.

Do uczestnictwa zapraszamy dzieci w wieku 9-12 lat 

Zapisy prowadzone są mailowo na adres sowa@starakopalnia.pl, w treści maila prosimy o wpisanie imienia, nazwiska oraz wiek dziecka, dane opiekuna – imię, nazwisko, telefon kontaktowy. 

Informacje pod nr tel. 74 66 70 911

 

Program Narodowego Centrum Kultury finansowany jest z budżetu państwa

DATA

Od 19.08.2024 do 27.08.2024

CENA

bezpłatnie

ZAPISY oraz INFO

sowa@starakopalnia.pl
Informacje pod nr tel. 74 66 70 911

DODATKOWE

brak dodatkowych informacji