W Nowym Roku powracamy z naszymi spotkaniami w kawiarnia Sztygarówka. Tym razem zapraszamy na spotkanie z jednym z autorów prac na wystawie Depercepcje – będziemy gościć artystę Piotra Saula. Razem z naszym gościem będziemy się starali odpowiedzieć na pytanie „Czym dziś jest street art?” Czy to jeszcze sztuka, czy już wandalizm?
Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich, których interesuje sztuka, proces twórczy, spojrzenie artystów na przestrzeń miejską, a także każdego, kto chce ciekawie spędzić popołudnie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piotr Saul – artysta wizualny, muzyk, tancerz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocław na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów (dyplom z dwoma aneksami: malarskim i multimedialnym u prof. Andrzeja Basaja, prof. Wiesława Gołucha oraz prof. Krzysztofa Skarbka).
Obecnie asystent w pracowni malarskiej prof. K . Skarbka na Wydziale Malarstwa i Rzeźby tejże uczelni. Członek ZPAP oraz Grupy Kotlina Kru.
Zajmuje się malarstwem, projektowaniem oraz organizacją wystaw oscylujących wokół tematyki street art i nie tylko.
Inicjator zespołu „Me Myself And I”. Brał udział w takich programach telewizyjnych jak: You Can Dance 4 oraz Mam Talent 3, gdzie wraz z zespołem dostał się do finału.
Od 14 lat zajmuje się beatboxem oraz tworzy własne kompozycje muzyczne. Brał udział w wielu koncertach
i festiwalach na terenie całego kraju, m.in. Era Nowe Horyzonty, SlotART Festiwal. Współpracuje również z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

DATA

11.01.2018, 18.00-20.00

CENA

wstęp wolny

DODATKOWE

brak dodatkowych informacji