Divy Muzyki – koncert w wykonaniu Oli Turoń – polskiej wokalistki i autorki tekstów wraz z zespołem w składzie: Hubert Radoszko – gitara, Kamil Pełka – kontrabas, Filip Laszuk – perkusja.

OLA TUROŃ – Uczestniczka VI edycji The Voice of Poland, gdzie swoim wykonaniem utworu „Miód” z repertuaru Natalii Przybysz zachwyciła wszystkich jurorów. W programie jej trenerkami były Maria Sadowska i Edyta Górniak.
Od 4 roku życia występuje na scenie. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy. Ukończyła klasę skrzypiec oraz perkusji.
Jest laureatką polskich festiwali i konkursów wokalnych. Grand Prix podczas XIX Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu oraz II miejsce na Festiwalu Piosenki Francuskiej.
Występowała również w projektach muzycznych takich jak: Funk’n tronic jako chórzystka, Ale jazz band- wrocławski kwartet jazzowy, w którym była solistką, Deep Punkture oraz Fuckoffowski– wrocławski projekt z muzykami m.in. zespołu Milloopa wraz z Rollim Mossimanem.
Jej głos można usłyszeć w czołówkach programów telewizyjnych.
Głos Oli będzie można także usłyszeć w filmie „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Pareja, do którego muzykę robił Michał Szablowski. Premiera odbędzie się 1 listopada 2016 roku. W obsadzie m.in. Ewa Błaszczyk oraz Michał Żebrowski.
Kilkukrotnie wystąpiła podczas Slot art festival.
Aktualnie związana z wrocławską sceną muzyczną. Śpiewa w wielu projektach muzycznych m.in. Lime, Tribute to Alicia Keys, Beyonce night, Tribute to George Michael, 15 twarzy groove’u, Motown Orchestra.
Współtworzy elektroniczne trio MOQHA wraz z Łukaszem Gołąbkiem i Michałem Drzymkowiskim. Niebawem ukaże się debiutancka Epka.
Obecnie wokalistka intensywnie pracuje nad swoją debiutancką płytą oraz koncertuje we Wrocławiu, a także w całej Polsce. Premiera jej pierwszego singla i teledysku do piosenki „Smartfon” odbyła się 25 listopada 2015 roku.
Jest także trenerem wokalnym we wrocławskiej szkole Tony i prowadzi swoją szkołę – Pracownia muzyczna Oli Turoń w Oleśnicy.

Podczas koncertu wokalistka wykona utwory takich artystów jak Alicia Keys, Beyonce czy Ewa Bem.

Bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu
https://www.biletyonline.starakopalnia.pl/rezerwacja/nienumerowane.html?id=5297&identyfikator=893a84062deb98262f35ba819bb65353

DATA

08.03.2019, 19.00-21.00

CENA

20 zł - przedsprzedaż, 25 zł - w dniu koncertu

DODATKOWE

brak dodatkowych informacji