Kino OPEN AIR to nowa inicjatywa, która będzie się odbywała w przestrzeniach Starej Kopalni. Miłośnicy kina będą mogli uczestniczyć seansach kina  plenerowego i samochodowego.

Jednak najważniejsze są zasady udziału w wydarzeniu i dbanie o bezpieczeństwo swoje i osób zgromadzonych. Na stronie wydarzenia, organizatorów oraz na miejscu kina OPEN AIR będzie dostępny regulamin uczestnictwa. Udział bezpłatny.

Organizatorzy:

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Urząd Miejski w Wałbrzychu

Zapraszamy na kolejny film w ramach Kina Open Air. Narodziny Gwiazdy to opowieść o miłości, niepewności, sławie, a to wszystko przeplecione fantastyczną muzyką.

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Będzie bezpiecznie! Zatem uwaga! Uczestnicy powinni pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości. Są zobowiązani do zakrywania ust i nosa. Zapewniamy środki do dezynfekcji dłoni.

REGULAMIN

DATA

21.08.2020, godz. 21.00

CENA

wydarzenie darmowe

DODATKOWE

brak dodatkowych informacji