Informujemy, że ze względu na niekorzystne warunki pogodowe dzisiejsze Kino OPEN AIR i tym samym pokaz filmu Bogowie Egiptu zostaje przeniesiony na inny termin.
Wszystkie bilety na dzisiejszą projekcję zachowują ważność. Widzowie, którzy z różnych względów nie będą mogli uczestniczyć w seansie w nowym terminie, mogą zwrócić zakupione bilety (kontakt: rafal@wok.walbrzych.pl).

W ramach Kina Open Air, zapraszamy na kolejną projekcję kina plenerowego. Na ekranie pojawi się film „Bogowie Egiptu”. Set, bezwzględny bóg ciemności, siłą i podstępem przejmuje egipski tron. Faraon ginie, kapłani są bezsilni, a zwykli ludzie stają się niewolnikami. Tylko garstka buntowników stawia czoła uzurpatorowi, by ocalić imperium. Na ich czele staje bohaterski śmiertelnik Bek, który z pomocą potężnego i miłosiernego boga Horusa wyrusza w zaświaty i do samych niebios, by tam odnaleźć i pokonać Seta i jego hordy. Tak rozpoczyna się pełna niezwykłych przygód, magii i poświęceń krucjata śmiertelnika i boga w obronie naszego świata.

Kino OPEN AIR to nowa inicjatywa Starej Kopalni oraz Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury która będzie się odbywała w przestrzeniach Starej Kopalni. Co tydzień aż do końca września miłośnicy kina będą mogli uczestniczyć seansach kina  plenerowego i samochodowego.

Bilety dostępne są http://bilety.wok.walbrzych.pl/.

Organizatorzy:

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Urząd Miejski w Wałbrzychu

REGULAMIN

DATA

19.06.2020, godz. 21.30

CENA

10 zł

DODATKOWE

brak dodatkowych informacji