Stara Kopalnia oraz Nocna Szychta specjalnie dla Was przygotowały wydarzenie na zakończenie wakacji. 2 września w Klubie Montownia znajdującym się na terenie Starej Kopalni zagra zespół KAMP! Przybywajcie tłumnie, start od godziny 20:00.

Oprócz zespołu w ramach warmup&after zagrają dla Was również STYK JR. i Rad74Nice.

Bilety można już nabyć w Kawiarni Sztygarówka; przedsprzedaż – 39 zł, w dniu koncertu – 49 zł lub poprzez stronę internetową: http://bilety.wok.walbrzych.pl/rezerwacja/nienumerowane.html?id=6217&identyfikator=81a0a76abe040927e2cb69d417f73412

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. Ich pojawienie się na scenie dało początek całej fali młodych zespołów, które skutecznie wykorzystały siłę promocji, jaką dał internet. KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez sieć. W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu “KAMP!”. Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem, do dziś zespół sprzedał blisko 12 tysięcy egzemplarzy debiutu. Równocześnie z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase’owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape. 

KAMP! swój drugi album pt. “Orneta” z dnia na dzień, pod koniec października 2015. Płyta nie oczekiwała w szufladzie na tzw. dobry moment czy przygotowanie marketingowej strategii. Nie dała szans zespołowi na wprowadzanie zmian, a przy okazji wszystkich odbiorców traktowała jednakowo. Nikt nie był uprzywilejowany. “Orneta”, jak każdy następca debiutu – zwłaszcza takiego, który odniósł sukces – był oczekiwany i oceniany jeszcze przed pierwszym odsłuchem. To coś od czego nie uciekł żaden zespół. Nad drugą płytą pracowali od początku 2015 roku. Działalność studyjna została poprzedzona świadomym oderwaniem się od social mediów, wywiadów czy koncertowania. Efektem jest album różny od debiutu, wymagający skupienia i podążający w innym kierunku, niż przebojowy, wręcz popowy debiut. “Orneta” to płyta taneczna, ale i kontemplacyjna, melancholijna i porywająca jednocześnie. I jak zwykle w wypadku KAMP! nabiera nowych emocji podczas energetycznych koncertów.

Są autorami remiksów m.in. dla Brodki, Dawida Podsiadły i hymnu Męskiego Grania 2017. 

Obecnie kończą pracę nad trzecim wydawnictwem, którego premiera przewidziana jest na wrzesień 2018. Płyta powstaje w warszawskim studiu zespołu a za jej miks i mastering odpowiada Rafał Smoleń, pracujący w ostatnich latach z Taconafide, Pro8l3mem czy Żabsonem. 

DATA

02.09.2018, godz. 20:00

CENA

przedsprzedaż - 39 zł
w dniu koncertu - 49 zł 

ZAPISY oraz INFO

recepcja@starakopalnia.pl
74 667 09 70

DODATKOWE

Liczba miejsc ograniczona