Zapraszamy na pierwszą edycję Hip-Hop Kopalnia Festiwal, która odbędzie się w industrialnej przestrzeni Starej Kopalni w Wałbrzychu. Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia to jeden z najbardziej wyjątkowych obiektów w Europie. Na terenie znajdują się unikatowe w skali Europy i świata zachowane obiekty architektury przemysłowej
W tym niezwykłym miejscu podczas dwóch dni festiwalu pojawi się kilkudziesięciu artystów, bez których nie wyobrażamy sobie polskiej sceny rapowej.
Lineup:
◾️ OSTR
◾️ TEDE
◾️ SARIUS
◾️ AVI x LOUIS VILLAIN
◾️ KARTKY
◾️ KABE
◾️ GEDZ
◾️ POKAHONTAZ
◾️ SŁOŃ
bilety: Bilety
Teren kopalni podzielimy na kilka stref, w których każdy z Was znajdzie coś dla siebie, m.in. strefę gastro z food truckami, strefę z merchem (ubrania, płyty) oraz wiele innych atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco. Po koncertach zapraszamy na after party z dj-setami. Nie wiemy czy znajdziecie czas na sen, ale przygotujemy pole namiotowe. Stopniowo będziemy ujawniać kolejnych wykonawców. Zapraszamy!
UWAGA!
Przy zakupie wejściówki na festiwal nie stosujemy ograniczeń wiekowych, jednak osoby które nie ukończyły 16 lat muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej.
Uwaga! Zakup biletów poza oficjalnymi punktami sprzedaży stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub podrobionych. Kupujcie tylko w miejscach przez nas wskazanych!
Regulamin imprezy: Regulamin imprezy
Pytania:
kontakt@hiphopkopalnia.pl 
DATA

Od 01.07.2022 do 02.07.2022, godz. od godz. 15.00

CENA

I PULA 160 zł
II PULA 180 zł
III PULA 190 zł
POLE NAMIOTOWE 30 zł

ZAPISY oraz INFO

kontakt@hiphopkopalnia.pl

DODATKOWE

brak dodatkowych informacji