Pierwszy raz w Wałbrzychu zajęcia sensoryczne dla najmłodszych inspirowane wystawą w Galerii Sztuki! “Bajtel w kopalni” – czyli Stara Kopalnia dla Maluchów.

„Bajtel w kopalni” to edukacyjna kampania oparta na międzyinstytucjonalnej akcji #muzealniaki przeznaczona dla dzieci najmłodszych w przedziale 0-3 lata oraz dla ich rodziców. Dzieci poznają otaczający je świat poprzez dotyk, słuch i wzrok odbierając bodźce zewnętrzne poprzez te właśnie zmysły. Muzeum jest również świetnym miejscem do raczkowania, dotykania, wspinania się czy słuchania przeróżnych dźwięków, dzięki czemu przestrzenie muzealne są otwarte dla każdego małego odkrywcy. Poprzez właśnie te metody najmłodsi turyści mają niepowtarzalną okazję odkryć Starą Kopalnię, jej zakamarki, i przestrzenie, a zróżnicowane metody prowadzenia zajęć, elementy warsztatowe pozwolą w ciekawy sposób spędzić czas rodzicom ze swoimi małymi pociechami.


Zapraszamy na zajęcia “Bajtel na wystawie”, które organizowane są z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach oraz o ich rodzicach.  
 

Co będziemy robić? To, co małe dzieci lubią najbardziej, czyli: dotykać, oglądać, śmiać się, bawić, pełzać, raczkować, badać przestrzeń Galerii Sztuki, a nawet brudzić!

Zajęcia składać się będą z dwóch części: pierwsza to zwiedzanie wystawy rzeźb Magdaleny Abakanowicz, druga to warsztaty sensoryczne.

Termin: 8.11.2018, godzina: 11:00-11:45, zbiórka w Kawiarni Sztygarówka

gr. wiekowa 0-3 lata, koszt 10 zł/dziecko, opiekun bezpłatnie.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja telefoniczna: (74) 667 09 12, lub mailowa edukacja@starakopalnia.pl

Udogodnienia: przewijak i kącik zabaw w kawiarni Sztygarówka, możliwość poruszania się wózkiem.

BAJTEL W KOPALNI – REGULAMIN

DATA

08.11.2018, godz. 11:00

CENA

10 zł

ZAPISY oraz INFO

(74) 667 09 12
edukacja@starakopalnia.pl

DODATKOWE

----