Zapraszamy na wystawę malarstwa i rysunku Natalii Niemen – “Pierwociny”.
To pierwsza wystawa w ramach autorskiego cyklu “(nie)Malarze”, podczas trwania którego będziemy chcieli prezentować prace z dziedziny sztuk wizualnych tworzone przez osoby publiczne, ale znane z zupełnie innych sfer działalności.
Niezwykle wyrazista, wyjątkowa wokalistka, pokaże tym razem mniej znaną stronę swojej artystycznej natury.
Przedstawione zostanie kilkadziesiąt obrazów i rysunków, od tworzonych przez Natalię-nastolatkę do najbardziej nowych i aktualnych prac.
Proszę zarezerwować sobie tego dnia więcej czasu, gdyż nie może Państwa zabraknąć na spotkaniu autorskim, które z tak wyjątkową osobą, na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem.Wernisaż godz. 18.00, budynek Galerii Sztuki Współczesnej – B5
Spotkanie autorskie godz. 19.00, kawiarnia SztygarówkaWstęp na wernisaż, spotkanie autorskie i wystawę – bezpłatny.
Wystawa potrwa do 16 czerwca 2019 r.

Natalia Niemen to wokalistka, altowiolistka, autorka muzyki i tekstów, a także artystka sztuk plastycznych, w której to dziedzinie jest samoukiem. Z muzyką i sztuką związana jest od najmłodszych lat. Jest absolwentką warszawskiej szkoły muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w klasie altówki. Od 9 – go roku życia śpiewała w scholi parafialnej. Mając 19 lat stawiała pierwsze kroki jako wokalistka w warszawskim zespole “Woman”. Jest absolwentką Szkoły Artystycznej Byhojskolen w duńskim mieście Aarhus, w której uczyła się w roku 1996, w klasie muzyki afrykańskiej.
DATA

Od 10.04.2019 do 16.06.2019, godz. 18.00

CENA

Wstęp wolny

DODATKOWE

brak dodatkowych informacji