LINE UP:

DECAPITALED
THE HAUNTED
KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI
AZARATH
HYPNOS
DIVINE CHAOS
MORD’A’STIGMATA
MENTOR
SLAVES OF EVIL
LOLITAS MASTURBATE

 

Z nieukrywaną radością możemy oficjalnie potwierdzić! Kolejna 3 edycja Metal Mine Festival odbędzie się 25 sierpnia 2018 w Wałbrzychu na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia.
Od ponad dwóch dekad są obecni na metalowych scenach! Zdobyli uznanie fanów na całym świecie. Zatem z dumą ogłaszamy: DECAPITATED headlinerem 3 edycji Metal Mine Festival!!
Warto przypomnieć, że na początku działalności przy produkcji kultowej już płyty Winds of Creation pracował lider legendarnej death metalowej grupy Vader – Piotr „Peter” Wiwczarek. Po wydaniu pierwszego albumu Decapitated był określany jako „nadzieja death metalu”, a każdy kolejny album sukcesywnie wynosił zespół na coraz to wyższy poziom. Przykry incydent, jakim był wypadek zespołu podczas trasy w Białorusi w 2007 roku spowodował przerwę w działalności. Jednak po dwóch latach Decapitated powrócili na scenę w wielkim stylu oraz nowym składzie, do którego Wacław „Vogg” Kiełtyka zaprosił wokalistę Rafała Piotrowskiego (ex-Ketha), basistę Filipa Hałuchę (Masachist, Vesania) oraz niezwykle utalentowanego austriackiego perkusistę Kerima Lechnera (obecnie Septicflesh). W swoim dorobku zespół ma już siedem długogrających płyt i w zasadzie ciężko jest wskazać tę najlepszą, bowiem każda z nich ma swój specyficzny charakter. Skład zespołu się ustabilizował i od 2016 roku basistą jest Hubert Więcek (Banisher, Redemptor), a za zestawem perkusyjnym zasiada Michał Łysejko (Morowe). Wydany w 2017 roku album Anticult, który zebrał mnóstwo przychylnych opinii, tylko potwierdza fakt, iż jest to jeden z najlepszych polskich zespołów grających ekstremalny metal.

DATA

25.08.2018, godz. podamy wkrótce

CENA

70 zł do 30 maja
75 zł do 18 sierpnia
80 zł od 19 sierpnia

ZAPISY oraz INFO

https://www.metalmine.pl/ oraz Kawiarnia Sztygarówka w Starej Kopalni - (74) 667 09 70, recepcja@starakopalnia.pl

DODATKOWE

https://www.metalmine.pl/zmiana-lokalizacji-pola-namiotowego-mmf-2018/