Nasz zespół

Dyrekcja

Anna Żabska
Dyrektor

Jan Jędrasik
Zastępca dyrektora

Sekretariat

Agnieszka Tomaszewska-Szczęsna
Pracownik sekretariatu sekretariat@starakopalnia.pl

Dział Marketingu i Promocji

Bogumił Gwoździk
Kierownik Działu Marketingu i Promocji marketing@starakopalnia.pl

Kamila Świerczyńska
Starszy specjalista ds. marketingu marketing1@starakopalnia.pl

Kadry

Monika Stefaniak
Specjalista ds. kadr i płac kadry@starakopalnia.pl

Księgowość

Magda Podyma
Księgowy ksiegowosc@starakopalnia.pl

Dział Administracyjno-Organizacyjny

Ernest Truszkowski
Kierownik Działu Administracyjno-Organizacyjnego organizacyjny@starakopalnia.pl

Agnieszka Bienia
Specjalista ds. organizacyjnych organizacyjny1@starakopalnia.pl

Janusz Kolbus
Specjalista elektryk

Artur Rojewski
Pracownik gospodarczy - brygadzista

Barbara Pukszlis
Pracownik gospodarczy

Dorota Szutowska
Pracownik gospodarczy

Józef Prytko
Pracownik gospodarczy

Marek Rudziński
Specjalista elektroenergetyk elektroenergetyka@starakopalnia.pl

Rafał Karolewski
Informatyk

Dział Obsługi Zwiedzających

Artur Wylandowski
Kierownik Działu Obsługi Zwiedzających doz@starakopalnia.pl

Anna Kwiecińska
Kasjer - przewodnik recepcja@starakopalnia.pl

Malwina Pac-Brzeska
Specjalista ds. obsługi zwiedzających recepcja@starakopalnia.pl

Daniela Sprytula
Kasjer

Kazimierz Kaczuga
Opiekun ekspozycji

Joanna Szymorek
Opiekun ekspozycji - przewodnik

Bogdan Klimek
Przewodnik

Robert Kowkiel
Przewodnik

Andrzej Partyka
Przewodnik

Jerzy Światowy
Przewodnik

Gerard Brzoza
Przewodnik

Zygmunt Kostecki
Przewodnik

Muzeum Przemysłu i Techniki

Wioletta Wrona-Gaj
Kierownik MPiT kierownik.mpit@starakopalnia.pl

Anna Kowalska
Starszy kustosz archeologia@starakopalnia.pl

Marcin Kuleszo
Adiunkt w MPiT - Dział Geologii geologia@starakopalnia.pl

Krzysztof Zaremba
Asystent w MPiT kzaremba@starakopalnia.pl

Edukacja

Justyna Korzuch
Specjalista ds. edukacji edukacja@starakopalnia.pl

Centrum Ceramiki Unikatowej

Piotr Micek
Kierownik Centrum Ceramiki Unikatowej ccu@starakopalnia.pl

Magdalena Sienicka
Ceramik ceramika@starakopalnia.pl

Grzegorz Sypko
Specjalista ds. ceramiki ceramika1@starakopalnia.pl

Katarzyna Fiołek-Szymala
Ceramik ceramika2@starakopalnia.pl

Janusz Franke
Ceramik - pracownik gospodarczy

Współpraca międzynarodowa

Magdalena Wach
Specjalista ds. współpracy międzynarodowej wm@starakopalnia.pl

Galeria

Paweł Ludwiczak
Specjalista ds. wystaw i eventów galeria@starakopalnia.pl